Canis Celebri

Щенки в Киеве!

Результативний Київ

Результативний Київ

5-6/10/2019 Дві феєричні національні виставки собак у Києві! 2xNDS, Kyiv, Ukraine

Судді:

5/10/2019

ринг мопсів - Oliver Simon (Croatia)

Бест юніорів JBIS - Nemanja Jovanovic (Serbia)

6/10/2019

ринг мопсів - Kaisa Metteri-Gold (Finland)

Бест юніорів JBIS - Galyna Kalinichenko (Ukraine)

Бест 9-ї групи (декоративні породи собак) BOG-9 - Oliver Simon (Croatia)

Бест ін Шоу BIS - Nemanja Jovanovic (Serbia)

Вперше у Бесті! Наш космічний хлопчик Уфо та його господар і хендлер Матвій виграли юніорський клас і кращого юніора у ринзі мопсів та потрапили в юніорські бести. А потім виграли кращого юніора дев'ятої групи і посіли почесне 4 місце у порівнянні кращіх юніорів усіх 10 груп! Наступного дня повторили свій успішний виступ, але трошки не дотягнули і вибули з п'яти остаточно відібраних кращіх юніорів.

Фіджі - двічі Кращій Пес, Кращій Собака Протилежної Статі. Закрив титул BBB (Кращій Представник Породи в Україні), а також СУПЕР ГРАНД ЧЕМПІОН України!!! А також Фіджі ришпється своїм синочком Уфо.

Масяня на виставці довго не затрималась. Швиденько отримала свою САС у класі чемпіонів і поїхала навіть не сфотографувавшись.

І нарешті - кульмінація виставочних вихідних! Бусінка посіла друге місце у Бест ін Шоу!!! А також вона отримала титули BBB ( Кращій Представник Породи в Україні) і СУПЕР ГРАНД ЧЕМПІОН України!!! Дуже пишаюся своєю дівчинкою.

CANIS CELEBRI OBRUSSA (CH Full House Sir Sasquehanna x CH Canis Celebri Maria Mirabela) - СAC, BOB, BOG-9 Winner, BIS-2!!! New BBB (Best of the Breed in Ukraine), new SUPER GRAND SHAMPION of Ukraine!!!

CANIS CELEBRI SOLFEGGIO (CH Chelsea's Cash 'N' Carry Harry x INTER MULTI GRAND CLUB BREED CH Domino Effect Zafira Canis Celebri) - 2xCAC, 2xBest Male, BOS, New BBB (Best of the Breed in Ukraine), new SUPER GRAND SHAMPION of Ukraine!!!

CANIS CELEBRI UFO (CIB GRCH Canis Celebri Solfeggio x CIB BBB SuperGRCH Danvilmar Susanna Canis Celebri) - 2xJCAC, 2xJBOB, BOS, JBIS-4, JBIS-5!

CANIS CELEBRI ROMANTICA (CH Tagritania Persival Elios x CH Canis Celebri Miss Marple) - CAC