Canis Celebri

Щенки в Киеве!

Danube CACIB в Братиславе

Danube CACIB в Братиславе

Братислава, Словаччина, потрійний CACIB з Кваліфікацією на CRUFTS.

Звітую мопсогромадськості ))

Не знаю, з чого розпочати... мабудь - з головної причини, чому ми там опинились. Велика виставка зібрала понад 2000 учасників. Для нас вона виявилась доволі складною. Сильна конкуренція не дозволила отримати усе те, чого хотілося. До того ж несподіваною та необгрунтованою стала заміна судді, про яку довідались вже з каталогу на виставці.

Але нам вдалося закінчити змагання з красоти )) не з порожніми руками. Потішили дівчата: Масяня нарешті отримала свій перший СACIB та ще й на додачу BOS і кваліфікацію на участь в одній з найпрестижніших у кінологічному світі мега-виставці - CRUFTS, яка щорічно відбувається у Бірмінгемі в Англії! Натусік стабільно 3 дні поспіль вигравала свій клас і стала ЧЕМПІОНОМ КРАСИ СЛОВАЧЧИНИ! Це її перше доросле чемпіонство. Фіджі, на жаль, не спромігся здобути нічого цінного, окрім двох резервних САС, але вони можуть стати у пригоді в майбутньому, якщо ми продовжимо змагатися за чемпіонство цієї країни.

Ледь не забула відмітити, що моя чорна парочка не залишилась непоміченою: у конкурсі племінних пар (20 учасників!) нас у перший день відібрали до п'ятірки кращих пар, але ми залишились без місця, а у третій день нам вдалося посісти почесне третє місце. Що дуже приємно, зважаючи на таку велику конкуренцію.

Надзвичайно приємним бонусом виявилось розташування виставкового центру поряд зі старим містом і фортецею Братиславський Град, куди нам вдалося ненадовго зазирнути. Сподобалась туристична атмосфера, лялькові будиночки головної площі, звивісті вулички, оргінальне оздоблення кафе і ресторанів, чудові краєвиди і Дунай. Приємно було побачити знайоме обличчя на меморіальній дошці на одному з будинків - у пам'ять про те, що видатний український філософ Григорій Сковорода відвідав свого часу Братиславу.

26-28.10.2018, 3хIDS + Crufts Qualification, Bratislava, Slovakia
1st day CACIB - judge Gabriela Ridarcikova (Slovakia)
2nd day CACIB - judge Georgii Onischenko (Ukraine)
3rd day CACIB + CQ - judge Yaroslav Matias (Slovakia)

CANIS CELEBRI SERENATA (CH Chelsea's Cash 'N' Carry Harry x INTER MULTI BREED CLUB GRAND CH Domino Effect Zafira Canis Celebri) - 3xCAC, ResCACIB, New CHAMPION of SLOVAKIA!!!

CANIS CELEBRI ROMANTICA (CH Tagritania Persival Elois x CH Canis Celebri Miss Marple) - 2xRCAC, CAC, CACIB, BOS, CRUFTS QUALIFICATED!!!

CANIS CELEBRI SOLFEGGIO (CH Chelsea's Cash 'N' Carry Harry x INTER MULTI BREED CLUB GRAND CH Domino Effect Zafira Canis Celebri) - 2xRCAC, excellent-3

BEST COUPLE competition (20 entries!): SOLFEGGIO+SERENATA

- shortlisted to 5 best couples (under judging of Ingrid Miculasova (SK)),

- no placed (under judging of Milada Krchnava (SK)),

- BEST COUPLE-3 (under judging of Anne-Marie Class (FR))!!!